Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


3 posters

    hry budoucnosti :D njn best

    nomad
    nomad


    hry budoucnosti :D njn best Empty hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  nomad Tue Mar 24, 2009 11:42 pm

    njn crysis best v grafickem zpracovani ..... a nextgen dnes !!! ma byt 2 a ta ma byt vic zamerena na grafiku a texturu a animaci postav Smile hhhh uz se tesim Very Happy Very Happy jinac dnes se uz pouziva 3d vision toto muzete vydet ve hre "mirror edge" bo jak se to pise Very Happy aaa v burnaut paradise Very Happy to 3d znamena ze je to obraz kterej uz nevipada jako plocha .. ale ze objekty jsou vzdalene od sebe atd .... stli chcete presnejsi informace tak musite najit Very Happy treba na nvidia.com ale tam je to anglicky Very Happy Very Happy njn uvidime jak bude vypadat budoucnost Very Happy.
    Psycho
    Psycho


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Psycho Tue Mar 24, 2009 11:46 pm

    No jooooo bournout paradise to je moje Very Happy včera jsem nainstaloval F.E.A.R 2 a říkám vám hrál jsem od 11:00 do 02:00 a měl sem kua strach podívat se za sebe lol! lol! lol! lol!
    avatar
    hry budo
    Anonymní


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  hry budo Tue Mar 24, 2009 11:51 pm

    to jo no fear tam jsem mel strach jak cip Smile a kdybych to hral v noci tak se asik poseru Very Happy ale pvni hra kde jsem se bal byla alien vs. predator Smile tam kdyz bracha hral za cloveka tak sem se bal aj za neho Very Happy a on se bal taky Very Happy a to mu bylo kolem 22. njn best hra.
    nomad
    nomad


    hry budoucnosti :D njn best Empty hry budo

    Příspěvek  nomad Tue Mar 24, 2009 11:53 pm

    fear a alineni to jsem psal ja me se to zas odloglo Very Happy lol
    Psycho
    Psycho


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Psycho Tue Mar 24, 2009 11:55 pm

    F.E.A.R 2 mazec grafika naročný ale goood děj prostě dobrý psychařina můžu jen doporučit lol! lol! lol!
    Psycho
    Psycho


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Psycho Tue Mar 24, 2009 11:55 pm

    Psycho napsal:F.E.A.R 2 mazec grafika naročný ale goood děj prostě dobrá psychařina můžu jen doporučit lol! lol! lol!
    Tom
    Tom
    Admin


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Tom Wed Mar 25, 2009 6:43 pm

    Jo hoši, F.E.A.R. 2 je fakt mazec.... Mám docela strach to i dohrát..... lol! lol! lol!
    Psycho
    Psycho


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Psycho Wed Mar 25, 2009 9:22 pm

    Já teď tam vlez do základní školy a hoši řeknu vám že ten kdo to vymyslel nemůže být normální Evil or Very Mad Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D Evil or Very Mad lol! lol! lol! jak sem poprvé potkal Almu(hlavní kua hry Very Happy) tak sem do ni narval 3 zásobníky a málem sem zdrh od kompu jen škoda ze je duch lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
    nomad
    nomad


    hry budoucnosti :D njn best Empty almanach :D

    Příspěvek  nomad Wed Mar 25, 2009 9:56 pm

    ty se ztoho jednou zaseres strachy Very Happy Very Happy Very Happy doufam ze to nehrajes v noci Very Happy Very Happy Very Happy
    Psycho
    Psycho


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Psycho Wed Mar 25, 2009 10:02 pm

    A kdy asi to se hraje jen okolo půl noci Very Happy:D:D:D:D:D:D ale občas tam jsou krizovky jak prase Very Happy:D:D:D:D:D
    Tom
    Tom
    Admin


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Tom Thu Mar 26, 2009 12:55 am

    Psycho napsal:A kdy asi to se hraje jen okolo půl noci Very Happy:D:D:D:D:D:D ale občas tam jsou krizovky jak prase Very Happy:D:D:D:D:D

    jj ta škola je hustá....taky tam teď sem, ale dostal sem se do prekérní situace. Všechny sem postřílel a jediná úniková cesta je výtah. ten přivolám a neotevřou se mi dveře, tak neim, jestli to nemám blbě nainstalovaný.... Sad Sad Sad Sad
    Psycho
    Psycho


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Psycho Thu Mar 26, 2009 12:42 pm

    Nwm já to zkusím a když sem mi otevřou tak ti napíšu já jsem teď na začátku té školi
    Psycho
    Psycho


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Psycho Thu Mar 26, 2009 8:16 pm

    Tome tobě se ten výtah neotevře jak zabiješ toho ředitěle(ten co ovládá ty mrtvé) jak se máš vrátit na tu ošetřovnu?

    Sponsored content


    hry budoucnosti :D njn best Empty Re: hry budoucnosti :D njn best

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Thu May 16, 2024 1:24 am