Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters

    Velmi důležité oznámení.....

    Tom
    Tom
    Admin


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Tom Wed Mar 25, 2009 6:05 pm

    HonzaB napsal:
    nomad napsal:jo Bj machrujes ale vse plati pb tak jen kvuli nemu si king kdyby nebyl jsi nula !!!!


    Nomade ty nulo nikdo tu nemachruje, až na vás. Bj

    Tak hele ty frajírku, táhni si zpátky do tý svý vys*aný komunity a zalez do ulity. My na ty tvoje keci nejsme zvědavý. A to jestli si děláme chyby v pravopisu na našem fóru, po tom ti může bejt akorát ho*no. Podívej se co tam v tý vaší komunitě občas někdo splodí za kravinu. Třeba takovej radar. Taky se do něj nenavážíme. Takže si prvně zpracuj ty svoje a pak choď doučovat nás. Zbohem
    nomad
    nomad


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty tahni kkt

    Příspěvek  nomad Wed Mar 25, 2009 7:59 pm

    vlez do ...... Bj a pravopis je nam u prdele neni čeština Very Happy a jen ty tady machrujes a ja mam 190 cm tak nemam strach ze bych ti neukopl hlavu Very Happy Very Happy a nelez sem kdyz pises jenom kraviny slusne receno Smile
    Psycho
    Psycho


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Psycho Wed Mar 25, 2009 9:16 pm

    ¨Bj co si jako myslíš kkt! jestli se ti tu nalíbý tak tahni do prd.........!!!!!!!!!!!!!!!! a nwm kdosi začal!!!!!!!!!!!!!!!!
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Anonymní Wed Mar 25, 2009 9:36 pm

    Psycho napsal:¨Bj co si jako myslíš kkt! jestli se ti tu nalíbý tak tahni do prd.........!!!!!!!!!!!!!!!! a nwm kdosi začal!!!!!!!!!!!!!!!!


    Jééžiš co to tu melete za hovna? Koukám že tu je samej slušnej blbeček.
    Psycho
    Psycho


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Psycho Wed Mar 25, 2009 9:38 pm

    Prosim tě a co si zač ty bojíme se představit?!?!?!? LOL
    Johny
    Johny


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Johny Wed Mar 25, 2009 9:43 pm

    JJ přesně psycho. BJ koukni se na predchozi stranku a koukni kdo si to zacal za ubozaka. BJ eště neco to cpo ty píšeš platí i pro tebe. To se ti machruje co když seš přes celou republiku. Tak dojed a uvidime kdo komu nakope pr***. Laughing lol! Víš ty tady děláš machírky stejně nejvíc ty, kterej se mozna rval s holkama ve školce. lol! lol! Tak tímto zatím končím přeji vám dobrý zbytek dne. Hoj
    nomad
    nomad


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty hnupenzi doic :D

    Příspěvek  nomad Wed Mar 25, 2009 9:45 pm

    ty hovne nelez sem ty kkt my tady nemusime trpet idiotu jako si ty .......
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Anonymní Wed Mar 25, 2009 10:10 pm

    Zdravím pány z GOD klanu. Jak si tak pročítám vaše příspěvky, tak mi nezbývá něž si říct: "Kde se asi stala chyba?" Nevím. Možná, že už jsem starší ročník, tak jsem trochu mimo, ale mi jsme se ve škole učili že hlavní je umět psát a ne hrát SWAT 4. I když pokud to říká Nomád, tak na tom asi něco bude. Jen jsem si všiml že už jste dospívající chlapečci a když váš je sedm, tak byste si aspoň mohli dopomoci k tomu, aby jste neměli v jedné větě deset chyb. Možná, že když každý napíše jedno písmenko, které se ve školce naučil, tak něco dohromady vymyslíte. Jinak určitě jste nejlepší klan na světě. O tom není pochyb.
    nomad
    nomad


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty koho to bere :D

    Příspěvek  nomad Wed Mar 25, 2009 10:16 pm

    koho to bere mě ne Smile, mě stačí když hniju ve skole 8 hodin Very Happy Very Happy Very Happy a nedělej chytreho Very Happy
    Psycho
    Psycho


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Psycho Wed Mar 25, 2009 10:19 pm

    přesně tak sedím ve škole jak vůl 8h a pak mě nasere že mě nějaký chytrák napíše že dělám chyby jo tak tím si mě úplně dostal willy
    Tom
    Tom
    Admin


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Tom Thu Mar 26, 2009 12:50 am

    William napsal:Zdravím pány z GOD klanu. Jak si tak pročítám vaše příspěvky, tak mi nezbývá něž si říct: "Kde se asi stala chyba?" Nevím. Možná, že už jsem starší ročník, tak jsem trochu mimo, ale mi jsme se ve škole učili že hlavní je umět psát a ne hrát SWAT 4. I když pokud to říká Nomád, tak na tom asi něco bude. Jen jsem si všiml že už jste dospívající chlapečci a když váš je sedm, tak byste si aspoň mohli dopomoci k tomu, aby jste neměli v jedné větě deset chyb. Možná, že když každý napíše jedno písmenko, které se ve školce naučil, tak něco dohromady vymyslíte. Jinak určitě jste nejlepší klan na světě. O tom není pochyb.

    Promiň williame, všiml sis, že mi chodíme poučovat vás mrpbáky, jak se správně píše jaký slovo???? Nikdy se tohle neřešilo, tak toho prosímtě nech a jdi si po svých.....
    Čau pa
    Mâkâî
    Mâkâî


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Mâkâî Thu Mar 26, 2009 1:32 am

    William king poučuješ tu ?

    cituji tvojí větu ano:

    ale mi jsme se ve škole učili že hlavní je umět psát a ne hrát SWAT 4.

    Chlape drsný školy MI se píše MY jako my všichni takže radši zales a poučuj si svoje děcka jestli naký maš
    nomad
    nomad


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  nomad Thu Mar 26, 2009 11:04 am

    tjn tahni do te sve diry .......
    Psycho
    Psycho


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Psycho Thu Mar 26, 2009 4:56 pm

    On poučuje o chybách a sám je tam má LOL Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Anonymní Thu Mar 26, 2009 7:51 pm

    Tady se aspoň projevilo, jaké jste ubohé malé a hloupé dětičky. Ano mám tam chybu, ale myslím, že to je lepší než mít deset chyb v jedné větě (a to ještě po korekci).
    Johny
    Johny


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Johny Thu Mar 26, 2009 7:59 pm

    William napsal:Tady se aspoň projevilo, jaké jste ubohé malé a hloupé dětičky. Ano mám tam chybu, ale myslím, že to je lepší než mít deset chyb v jedné větě (a to ještě po korekci).

    Williame fakt ti rikam di nekam a prestan nas poucovat. Vim ze jsu v cestine jeden z nejhorsich ze tridy, ale zase v ostatních jiných předmětech jako třeba v matice jsem zase nejlepsi. Treba dam priklad, dneska nechtela moje ucitelka matematiky priznat ze jsem chytrejsi nebo spis ze matika mi de lip nez ji, protoze jsem prisel na logicky vzorecek, kterej vam usnadni praci s rovnicema, ktere jsou pres pul stranky a ten muj vzorec je na dva radky pro chytrejsi samosebou.

    Tak a teď mi napiš na co jsi přišel ty.

    Sponsored content


    Velmi důležité oznámení..... - Stránka 2 Empty Re: Velmi důležité oznámení.....

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Wed May 15, 2024 8:20 am