Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


3 posters

    musik and filmos :D

    nomad
    nomad


    musik and filmos :D Empty musik and filmos :D

    Příspěvek  nomad Mon Mar 16, 2009 8:26 pm

    to ja jsem vcera cucel na cernej jestrab sestrelen Very Happy a zachrapal jsem u toho Very Happy DOICE Very Happy psycho vi co to znamena Very Happy Very Happy jinac hafo filmu me bavi Very Happy akce.komedie.horor. njn metrix nice Very Happy pan prstenu Very Happy atd Very Happy ale hlavne valecne Smile a pisnicky to co je in Very Happy bo spis co se me libi Smile linkini atd... klasika Very Happy Very Happy
    Psycho
    Psycho


    musik and filmos :D Empty Re: musik and filmos :D

    Příspěvek  Psycho Mon Mar 16, 2009 9:23 pm

    s tím souhlasím DOICE LOL Very Happy:D:D:D:D:D:D já též mám nejradši válečné ale teď sem se díval na RALLY SMRTI a dost dobré Smile
    Tom
    Tom
    Admin


    musik and filmos :D Empty Re: musik and filmos :D

    Příspěvek  Tom Wed Mar 25, 2009 6:52 pm

    Psycho napsal:s tím souhlasím DOICE LOL Very Happy:D:D:D:D:D:D já též mám nejradši válečné ale teď sem se díval na RALLY SMRTI a dost dobré Smile

    Kua co je to to DOICE Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation
    nomad
    nomad


    musik and filmos :D Empty doice nice

    Příspěvek  nomad Wed Mar 25, 2009 8:04 pm

    to jsem zas vymyslel zkratku Very Happy Very Happy bo ta se uz pouziva Very Happy Very Happy ? hele hosi ja cucim na film uz celej tyden Very Happy Very Happy a furt jsem se nedodival na konec Very Happy Very Happy hafo
    Psycho
    Psycho


    musik and filmos :D Empty Re: musik and filmos :D

    Příspěvek  Psycho Wed Mar 25, 2009 9:19 pm

    DOICE lol! lol! lol! lol! všichni si myslí že je to německy
    nomad
    nomad


    musik and filmos :D Empty doice doice

    Příspěvek  nomad Wed Mar 25, 2009 9:49 pm

    německy Very Happy ??? dojč Very Happy Very Happy to asi ne Very Happy bo jo Very Happy Very Happy ale ume to je doiče Very Happy

    Sponsored content


    musik and filmos :D Empty Re: musik and filmos :D

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Mon Apr 29, 2024 6:23 am