Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters

    Nový člen !!

    Průzkum

    Jste rádi, že zrovna on je u nás?

    [ 4 ]
    Nový člen !! I_vote_lcap100%Nový člen !! I_vote_rcap [100%] 
    [ 0 ]
    Nový člen !! I_vote_lcap0%Nový člen !! I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Nový člen !! I_vote_lcap0%Nový člen !! I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Nový člen !! I_vote_lcap0%Nový člen !! I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Nový člen !! I_vote_lcap0%Nový člen !! I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Nový člen !! I_vote_lcap0%Nový člen !! I_vote_rcap [0%] 

    Celkem hlasů: 4
    Poll closed
    Johny
    Johny


    Nový člen !! Empty Nový člen !!

    Příspěvek  Johny Fri Mar 13, 2009 10:31 am

    Včera večer jsme přijali nového člena Makaie do našeho clanu. Je to fajný týpek, který kosí vše co může. Smile Splnil všechny podmínky a splnil i co ani ještě plnit nemusel. Já Johny budu s Makaiem spolupracovat také na projektu God of Dead - Music. bounce Kde také budou jeho výjímečné výtvory. afro Takže tímto tě zde mezi námi vítám za mě i celý clan. lol!
    Mâkâî
    Mâkâî


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Mâkâî Fri Mar 13, 2009 6:39 pm

    Ahoj přátelé

    Rád bych vám poděkoval za důvěru a věřte že nesklamu, kdo mě zná ten vý, kdo nezná pozná Wink sice občas lamim, ale když de o čest tak moje kulky najdou cíl aj za rohem xDD

    Už se johny těšim na ty stránky o musice... stačí říc a ja připravim naký exluzive setíky by Makai pirat vražebný dramíky xDD

    jinak speciálně pro Toma a ostatní kdo mají Xfire tak si mě přidejte: cannabis09

    Páteční relax zzZZZzzzzZZZzz cheers afro afro
    Psycho
    Psycho


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Psycho Sun Mar 15, 2009 1:40 pm

    Jak už jsem napsal Makaje moc neznám ale nic proti němu nemám Very Happy:D
    Mâkâî
    Mâkâî


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Mâkâî Sun Mar 15, 2009 2:42 pm

    Zdary psycho

    Doufám že se uvidíme co nevidět na TS a ve hře už se těšim Wink
    Tom
    Tom
    Admin


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Tom Mon Mar 16, 2009 4:50 pm

    Mâkâî napsal:Ahoj přátelé

    Rád bych vám poděkoval za důvěru a věřte že nesklamu, kdo mě zná ten vý, kdo nezná pozná Wink sice občas lamim, ale když de o čest tak moje kulky najdou cíl aj za rohem xDD

    Už se johny těšim na ty stránky o musice... stačí říc a ja připravim naký exluzive setíky by Makai pirat vražebný dramíky xDD

    jinak speciálně pro Toma a ostatní kdo mají Xfire tak si mě přidejte: cannabis09

    Páteční relax zzZZZzzzzZZZzz cheers afro afro

    Taky tě u nás vítám.... Jsem rád že jsme se znovu potkali a jsem ještě radši, že jsi se rozhodl spojit své síly s našimi v klanu. Tvoje taktiky a přesná střelba nám může pomoci vyhrát nejeden clanwar... Mimochodem nevím jak pro vás, ale mým snem je utkat se s klanem MrPB a rozemlet je jako sardinky do pomazánky... Ale na to nám zatím chybý zkušenosti a výkonnost. Takže SWATu zdar a hurá na server trénovat.... lol! lol! lol!
    Psycho
    Psycho


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Psycho Mon Mar 16, 2009 6:31 pm

    s tím Tome naprosto souhlasím ale jednou se ONI s MrPB dočkají Very Happy
    nomad
    nomad


    Nový člen !! Empty mrpb mrpb mrpb

    Příspěvek  nomad Mon Mar 16, 2009 8:47 pm

    v mrpb nemam moc velke soupere..... Very Happy kdo neveri tak at napise Very Happy poslu foto Cool Smile ados nic moc jak vseci pisou ze je nej neee ja jsem taktik Very Happy a u swatu se nejen strila ale premysla.... ne zadarmo jsem byl v lednu nejlepsim hracem modreho serveru a to jse nahral nejmin casu a hodne ranku mel jsem na konci lednu 1.7 bodu za minutu a score pres 9000a nahral jsem kolem 86 hodin a susik byl druhej a on nahral pres 130 hodin !!! njn uz tak nevalim .. nemam skim souperit a hlavne uz nemam tolik casu.
    Psycho
    Psycho


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Psycho Mon Mar 16, 2009 9:17 pm

    Kurva (pradon) ty si věříš LOL Very Happy:D:D:D:D kámo od tebe sem se toho hodně naučil nebyt tebe tak nejsem ani s půlky tak dobrej jak sem Smile díky TI
    Tom
    Tom
    Admin


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Tom Tue Mar 17, 2009 2:25 am

    nomad napsal:v mrpb nemam moc velke soupere..... Very Happy kdo neveri tak at napise Very Happy poslu foto Cool Smile ados nic moc jak vseci pisou ze je nej neee ja jsem taktik Very Happy a u swatu se nejen strila ale premysla.... ne zadarmo jsem byl v lednu nejlepsim hracem modreho serveru a to jse nahral nejmin casu a hodne ranku mel jsem na konci lednu 1.7 bodu za minutu a score pres 9000a nahral jsem kolem 86 hodin a susik byl druhej a on nahral pres 130 hodin !!! njn uz tak nevalim .. nemam skim souperit a hlavne uz nemam tolik casu.

    Já bych s těma řečma vůči ADosovi radši pomlčel. Je to jeden z nejlepších hráčů co jsem kdy potkal. Má jen jednu chybu, není to týmovej hráč. lítá po mapě, střílí a zatýká...Dokonalej hráš na mód BS. Nepoznal jsem lepšího.... Nic proti tobě nomade, ale všechny by nás udělal jak malý kluky. Je to prostě dobrej kolík a s Flexfitem teda vlastně Makaiem toho spolu hodně nahráli. On ti to potvrdí... Takže lovu zdar....
    Johny
    Johny


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Johny Tue Mar 17, 2009 9:10 am

    Naplno souhlasím s Tomem. Protože mám zkušenost z clan waru vám můžu říct že to je něco uplne jineho nez kdyz si dete jen tak zahrat. Kazdy kdo de na clanwar hraje jako nikdy jindy, no prostě na cwčku jste nekdo jinej, nekdo mnohem lepsi a u Adose a taky Danyho to plany dvojnasobne aj trojnasobne. Nechcu zatim hodnotit vas protoze jsem vas este na cwčku nevidel. Proto radsi nerikejte takove veci jakoze je rozmacknem jako maliny protoze pak treba kdyby jsme prohrali by jsme byly za (víte co).
    Psycho
    Psycho


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Psycho Tue Mar 17, 2009 8:36 pm

    HMMMM podcenit by sme je určo neměli ale s Adosem jsem párkát hrál a je to arogantní k........ z MrPB clanu je v poho jen Hektor , Susik a Paulhead
    Mâkâî
    Mâkâî


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Mâkâî Fri Mar 20, 2009 8:20 am

    Když můžem zozbít bandu noobů tak mužem i MRPB !!!!!

    Sponsored content


    Nový člen !! Empty Re: Nový člen !!

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Wed May 15, 2024 1:05 pm