Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


3 posters

    Game style ^^

    Mâkâî
    Mâkâî


    Game style ^^ Empty Game style ^^

    Příspěvek  Mâkâî Wed Mar 11, 2009 8:50 pm

    Čest přátelé...

    Koukal sem že je tu pokec...
    Tak bych rád pohovořil o tom jakej má kdo herní styl a jak vyzrát na někoho.. Suspect Suspect cyclops

    Rád bych začal xD hehe :

    Tak třeba tím jakou nejčastěji používáte výstroj

    U mě kraluje 9mm MP with suppressed
    potom ten tazérek na zneškodnění zakempenejch parchantů ^^ jinak 9mm handgun na odstřeli
    taktický vercajk používám:
    ve hře full server »»» 2x flash, 1x stinger, 1x gas a pepřák(velmi účiná zbraň na blízko PS ověřeno) xD
    ve hře 3 vs 3 »»» podle složení proti týmu většinou 1x sting, 1x pepřák a 1x flash + gas měnim podle potřeby
    ve hře na 1 vs 1 »»» ELITA proti maskám - 4x flash 1x pepřák popřípadě 4x flash 1x pepřák
    »»» NOOB proti helmám - 4x gas 1x pepřák popřípadě 2x gas 3x pepřák

    S pozdravem Mâkâî amigos...
    Tom
    Tom
    Admin


    Game style ^^ Empty Re: Game style ^^

    Příspěvek  Tom Thu Mar 12, 2009 2:44 pm

    Mâkâî napsal:Čest přátelé...

    Koukal sem že je tu pokec...
    Tak bych rád pohovořil o tom jakej má kdo herní styl a jak vyzrát na někoho.. Suspect Suspect cyclops

    Rád bych začal xD hehe :

    Tak třeba tím jakou nejčastěji používáte výstroj

    U mě kraluje 9mm MP with suppressed
    potom ten tazérek na zneškodnění zakempenejch parchantů ^^ jinak 9mm handgun na odstřeli
    taktický vercajk používám:
    ve hře full server »»» 2x flash, 1x stinger, 1x gas a pepřák(velmi účiná zbraň na blízko PS ověřeno) xD
    ve hře 3 vs 3 »»» podle složení proti týmu většinou 1x sting, 1x pepřák a 1x flash + gas měnim podle potřeby
    ve hře na 1 vs 1 »»» ELITA proti maskám - 4x flash 1x pepřák popřípadě 4x flash 1x pepřák
    »»» NOOB proti helmám - 4x gas 1x pepřák popřípadě 2x gas 3x pepřák

    S pozdravem Mâkâî amigos...


    tak to já zásadně používám 9mm MP ale bez tlumiče. Jednak proto, že má rychlejší kadenci a druhak pro to, že míň hází.... Ale s tlumičem se dá použít na větších mapách, kde nechcete aby soupeři věděli odkud ste po nich stříleli.... Twisted Evil Twisted Evil
    Jako sekundárku mám při módu RD vždycky 9mm Handgun. Má zásobník na 17 nábojů a je docela přesná, takže když dáte headku, tak je po něm.... Což je smyslem této hry....
    Jinak taktickou výbavu mám pořád stejnou, měním ji opravdu jen v případě potřeby(když hrajou samý helmy nebo samý masky). Nosím 2x sting, 1x flash, 1x gas a pepřák. Já na nějaký to zatýkání nejsem, takže nepotřebuji soupeře omráčit na dlouho, proto ty dva stingy....
    Co se týče ochrany hlavy, tak zásadně plynová maska Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Protože helmy nosí jen noobové...(viď mMm Laughing Laughing)
    A na tělo vždycky lehký brnění. Nesnáším heavy. Ať už metal nebo brnění.... Laughing Laughing Je strašný plazit se za šnekem, co má heavy a myslí si že je jak terminátor, že ho nemůže nikdo zabít. Nejradši bych ho zastřelil sám....
    Toť vše, s Mâkâî pozdravem Hola Hola
    Mâkâî
    Mâkâî


    Game style ^^ Empty Re: Game style ^^

    Příspěvek  Mâkâî Fri Mar 13, 2009 6:49 pm

    Tomíku ta tvoje výzbroj těžce znepříjemnuje život xDD
    S MP 9mm to opravdu umíš aj já mam problémy tě skosit xDDD
    Psycho
    Psycho


    Game style ^^ Empty Re: Game style ^^

    Příspěvek  Psycho Sun Mar 15, 2009 1:38 pm

    Já chodím hlavně s M4A1 Carbine silná ale kope člověk s ní musím umět a můj styl je styl HALUZ Very Happy:D:D:D:D dělám si prdel zkušenosti dělaj hráče

    Sponsored content


    Game style ^^ Empty Re: Game style ^^

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Tue May 14, 2024 9:29 pm