Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


3 posters

    Už je to tady

    Tom
    Tom
    Admin


    Už je to tady Empty Už je to tady

    Příspěvek  Tom Thu Feb 26, 2009 7:55 pm

    Tak konečně jsme se dočkali. Trošku jsme s Johnym mákli a zařídili nám a našemu klanu takové malé zázemí. Johny se postaral o web a tohle krásné fórum a já o server a jeho chod... Doufám, že díky těmto podmínkám se budeme stýkávat častěji a sehrajeme se pořádně týmově, aby jsme pak mohli v clanwarech rozprášit kdejaký clan, který si na nás troufne... lol! lol! lol!
    Budu se na vás těšit na TS a na serveru.
    Zatím ahoj (GOD)Tom
    Johny
    Johny


    Už je to tady Empty Konečně to máme hotové.

    Příspěvek  Johny Thu Feb 26, 2009 9:56 pm

    JJ Tome to s tebou souhlasím. afro Jo mám otázku.rendeer Naplánujete si na příští týden tréning?? geek
    Tom
    Tom
    Admin


    Už je to tady Empty Re: Už je to tady

    Příspěvek  Tom Thu Feb 26, 2009 10:24 pm

    Johny napsal:JJ Tome to s tebou souhlasím. afro Jo mám otázku.rendeer Naplánujete si na příští týden tréning?? geek

    Jo to by nemusel byt spatnej napad. zamknout se server da, takze trening by nebyl spatnej. Zalezi na tom, jestli se sejdeme ve stejnej čas všichni Very Happy Very Happy
    <ND>Paty_Cz
    <ND>Paty_Cz


    Už je to tady Empty Gratulace

    Příspěvek  <ND>Paty_Cz Sat Mar 07, 2009 9:08 pm

    Gratuluju k novému serveru a zdravím fšechny Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil clown clown clown clown flower flower elephant elephant afro afro afro

    Sponsored content


    Už je to tady Empty Re: Už je to tady

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Tue May 14, 2024 6:08 pm